Raven és Pinky, a két jóbarát Kardfog kapitány, a rettegett kalóz és a Hét Tenger királya alatt szolgál. Amikor Sibylla, Gral ravasz grófnője megtámadja a hajójukat, ellop egy értékes szobrot és elrabolja Pinkyt. Az akció egy fondorlatos terv része, hogy csapdába ejtse a kapitányt és meghódítsa a kalózok birodalmát. Ravennek, a fiatal fedélzetmesternek, Kardfog kapitánynak, egy sárkánynak és egy különc szakácsnak össze kell fognia, hogy megállítsák a grófnőt és megmentsék Pinkyt.
Kyrah (Kerry Washington) és Isaac (Omar Sy) egykor az Árnyékosztag nevű különleges alakulat vezetői voltak. Szerelmükkel viszont megszegték a szabályokat, fiuk védelmében pedig rejtőzködni kényszerülnek. Azonban mikor vérdíjat tűznek ki a fejükre és nyomukba ered az Árnyékosztag, elszabadul a pokol és véres küzdelemmé válik a túlélésük.
Charles Dickenst lefoglalja a karrierje, így nehezen tud kötődni fiához, Walterhez. Dickens remélve, hogy a történetmesélés által közelebb tud kerülni fiához, megosztja vele Jézus Krisztus életének történetét. Jézus utazásán keresztül pedig Walter és Dickens kapcsolata elmélyül, és egy szeretetteljes apa-fia viszonnyá kovácsolódik.
Kiki, a kis boszorkány 13 éves lett, amikor a hagyomány szerint önálló életet kell kezdenie. Felül hát anyjától kapott seprűjére, magával viszi Jiji nevű, fekete macskáját, és elindul egy olyan várost keresni, ahol még nem él másik boszorkány. Mivel semmihez nem ért a repülésen kívül, kézbesítőként kezdi meg karrierjét, azonban arra nem számított, hogy a szerelem is rátalálhat.
Chihiro, az önfejű kislány szüleivel új városba költözik, azonban útközben eltévedve egy eldugott mesevilágban kötnek ki. Szellemország lakói ősi istenek és más csodalények. Chihiro feladata lesz, hogy kimentse magát és szüleit szorongató helyzetükből. Hayao Miyazaki kultikus és Oscar-díjas remekműve február 13-tól újra a mozivásznon!
Luc Besson új filmjében John Lawlor (Luke Evans), a kábítószer-ellenes hatóság ügynöke a munkájának él. Amikor tudomására jut, hogy lehetősége lenne elkapni Taipei legkeresettebb bűnözőjét, szabadságra megy és egyenes Taipei felé veszi az irányt. Még nem sejti, hogy egy régi szerelemre is lel.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.